cze
en
hlavicka kmt
Fakulta strojni
Technicka univerzita

PERSONÁL

Fotografie Jméno, místnost Spojení
prof_Louda prof. Ing. Petr Louda, CSc.
vedoucí katedry

F1, 1. patro, č. 2033
Životopis Petra Loudy
petr.louda@tul.cz

+420-48535-3116
Ing_Cerman_Jiri Ing. Jiří Cerman, Ph.D.

F1, 1. patro, č. 2052
j.cerman@post.cz

+420-48535-3126
Cilova Vlasta Čílová
technik

F1, 1. patro, č. 2052 Metalografie

vlasta.cilova@seznam.cz

+420-48535-3126
doc_Dadourek doc.Ing. Karel Daďourek, CSc.

F1, 1. patro, č. 2032
karel.dadourek@tul.cz

+420-48535-3114
Hajkova Ing. Pavlína Hájková, Ph.D.

F1, přízemí, č. 1034
pavlina.hajek@seznam.cz

+420-48535-3604
Hanus Ing. Pavel Hanus, Ph.D.

F1, 1. patro, č. 2041
pavel.hanus@tul.cz

+420-48535-3136
Hotar Ing. Adam Hotař, Ph.D.
zástupce vedoucího katedry

F1, 1. patro, č. 2041
adam.hotar@tul.cz

+420-48535-3136
prof_Kratochvil prof.RNDr. Petr Kratochvíl, DrSc.

F1, 1. patro, č. 2036
pekrat@met.mff.cuni.cz

+420-48535-3133
Kroisova doc.Ing. Dora Kroisová, Ph.D.

(F1, 1. patro, č. 2040)
dora.kroisova@tul.cz

+420-48535-3137
Kubicek Ing. Václav Kubíček

F1, 1. patro, č. 2029
vas.kub@seznam.cz

+420-48535-3119
Nosek Ing. Vladimír Nosek

F1, 1. patro, č. 2037
vladimir.nosek@tul.cz

+420-48535-3132
Novotna Bc. Irena Novotná
asistent vedoucího katedry

F1, 1. patro, č. 2035 - sekretariát
irena.novotna@tul.cz

+420-48535-3115
Odehnalova Ing. Daniela Odehnalová
tajemník katedry

F1, 1. patro, č. 2031
daniela.odehnalova@tul.cz

+420-48535-3117
Pesek Prof.Ing. Ladislav Pešek, CSc.

F1, suterén, č. 1026
ladislav.pesek@tuke.sk

+420-48535-3771
Pospisil Ing. David Pospíšil

F1, přízemí, č. 1034
david.pospisil@tul.cz

+420-48535-3604
Prokopcakova Ing. Petra Prokopčáková, Ph.D.

F1, 1. patro, č. 2038
petra.prokop@seznam.cz
petra.prokopcakova@tul.cz

+420-48535-3129
doc_Skrbek doc.Ing. Břetislav Skrbek, CSc.

F1, 1. patro, č. 2030
bretislav.skrbek@tul.cz

+420-48535-3606
Sida Dr. Ing. Daniel Šída

F1, 1. patro, č. 2039
daniel.sida@tul.cz

+420-48535-3128
prof_Sima prof.RNDr. Vladimír Šíma, CSc.

F1, 1. patro, č. 2036
sima@met.mff.cuni.cz

+420-48535-3133
Švec Ing. Martin Švec, Ph.D.

F1, 1. patro, č. 2039
martin.svec@tul.cz

+420-48535-3081
Vodickova doc.RNDr. Věra Vodičková, Ph.D.

F1, 1. patro, č. 2038
vera.vodickova@tul.cz

+420-48535-3129
+420-48535-3134
Vyvlecka Milan Vyvlečka
technik

F1, suterén, č. 1029
Mechanická zkušebna
milan.vyvlecka@tul.cz

+420-48535-3392
+420-48535-3660
Adresa a info

vedoucí katedry:
prof. Ing. Petr Louda, CSc.
tel: +420485353116
petr.louda@tul.cz

zástupce vedoucího katedry:
Ing. Adam Hotař, Ph.D.
tel: +420485353136
adam.hotar@tul.cz

tajemnice katedry:
Ing. Daniela Odehnalová
tel: +420485353117
daniela.odehnalova@tul.cz

asistent vedoucího katedry:
Bc. Irena Novotná
tel: +420485353115
irena.novotna@tul.cz
Fax: +420485353631

Adresa katedry:
Katedra materiálu
Fakulta strojní
Technická universita v Liberci
Studentská 2
461 17 Liberec

GPS data:
50°46'23.002"N
15°4'27.887"E

© 2010 Katedra materiálu | webmaster | design